فایل کولاک
 

محل درج آگهی و تبلیغات
 

1

بنام خدا

نرم افزار مدیریت چک به منظور رفع نیاز بسیاری از حسابداران، کاسبان، مسوولین مالی ادارت و هر شخص حقیقی یا حقوقی که نیازمند مدیریت چک های دریافتی و پرداختی خود باشد و بایگانی این اطلاعات برای او اهمیت دارد، مورد استفاده قرار می گیرد.

این نرم افزار بسیار ساده و روان طراحی شده است و هر فرد مبتدی که آشنایی زیادی با کامپیوتر نداشته باشد می تواند در کمتر از چند دقیقه از این نرم افزار استفاده کرده و بهره ببرد.

این نرم افزار اطلاعات مربوط به یک چک از جمله تاریخ، شماره، صاحب حساب، شماره حساب، بانک صادر کننده، شعبه صادر کننده، شماره تماس و شرح چک (بابت) را از کاربر دریافت نموده و ذخیره می نماید. سپس 5 روز قبل از زمان وصول چک به کاربر هشدار می دهد و این هشدار تا زمان وصول، عودت و یا برگشت چک ادامه دارد و در نهایت با تغییر وضعیت چک به یکی از موارد وصول،عودت و یا برگشت از لیست هشدار خارج می شود.

این نرم افزار هر چک را بسته به وضعیت موجود به رنگ مربوطه نمایش می دهد و در نگاه اول تشخیص وضعیت چک ها برای بررسی جزییات مشخص می شود مثلا چک های برگشت خورده به رنگ قرمز نمایش داده می شود و یا چک های دارای کمتر از 5 روز زمان وصول به رنگ آبی نمایش داده می شوند.

امکان تهیه گزارش تجمیعی با جمع کل مبالغ جهت پرینت و با نمایش عنوان دلخواه نیز وجود دارد.

همچنین جهت حسابرسی می توان از اطلاعات ذخیره شده خروجی اکسل تهیه کرد و بهره مختلف برد.

امکان جستجوی قوی با هر یک از آیتم های ذخیره شده وجود دارد.مثلا می توان گزارش چک های دریافتی مربوط به شخص یا شرکت خاصی را در بازه زمانی مشخص تهیه کرده و گزارش را چاپ کرده و یا به صورت خروجی اکسل در آورد.

 

* آماده دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما هستیم.

با آرزوی رضایتمندی شما از این نرم افزار

نعمت الهی


تاریخ انتشار تعداد بازدید تعداد خرید حجم فایل فرمت فایل تعداد نظرات
1394/08/03 (23:00) 1363 0 1.99MB zip 0

-

خرید و دانلود | 9,900 تومانگزارش تخلف به پلیس سایت
مطالب مرتبطCopyRight 2018